Aplikacja Operator CNC

Operator CNC

Poszukujemy Pracownika na stanowisko Operator CNC

Stanowisko : Operator CNC

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń CNC,
  • Dobór odpowiednich narzędzi i kontrola pomiarowa produkowanych elementów,
  • Wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
  • Współpraca z technologami/programistami,
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - obsługa maszyn CNC (zatrudniamy również absolwentów bez doświadczenia- jako stażystów, ale ze znajomością rysunku technicznego),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka),
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia / kursy),
  • Możliwość uczestnictwa w programie MultiSport.

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z podaniem w temacie aplikowanego stanowiska pod wskazany formularz.
Uprzejmie informujemy, że po analizie przesłanych aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi wstępnie kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Forgex Polska Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

X