Dane teleadresowe

Prezes Zarządu Forgex Polska
Władysław Jasiczek

tel. +48 17 717 28 00
fax. +48 17 717 28 02
e-mail: jasiczek.wladyslaw@zmwskrz.com
(język: angielski, niemiecki)

Kierownik Wydziału
Marian Początek

tel. +48 17 717 2948
  fax. +48 17 717 2937
e-mail: poczatek.marian@forgex.pl

Sekcja Handlowa

Łukasz Jasiczek

Kierownik Sekcji Handlowo-Logistycznej

tel. +48 17 717 2945
fax. +48 17 717 2937 
e-mail: jasiczek.lukasz@forgex.pl

(angielski)

Paulina Adamska

Handlowiec

tel. +48 17 717 2946
fax. +48 17 717 2937 
e-mail: adamska.paulina@forgex.pl

(angielski)

Tadeusz Peszko

Handlowiec

tel. +48 17 717 2936
fax. +48 17 717 2937 
e-mail: peszko.tadeusz@forgex.pl

(angielski i niemiecki)

Marketing

Łukasz Jasiczek

Kierownik Sekcji Handlowo-Logistycznej

tel. +48 17 717 2945
fax. +48 17 717 2937 
e-mail: jasiczek.lukasz@forgex.pl

(angielski)

Paulina Adamska

Handlowiec

tel. +48 17 717 2946
fax. +48 17 717 2937 
e-mail: adamska.paulina@forgex.pl

(angielski)

 


Zakupy

Łukasz Jasiczek

Kierownik Sekcji Handlowo-Logistycznej

tel. +48 17 717 2945
fax. +48 17 717 2937
e-mail: jasiczek.lukasz@forgex.pl

(angielski)

Materiały bezpośrednio produkcyjne

Materiały pośrednie

Grażyna Sanecka

Handlowiec

tel. +48 17 717 2935
fax. +48 17 717 2937
e-mail: sanecka.grazyna@forgex.pl

(polski)

Jadwiga Kruk

Logistyk

tel. +48 17 717 2934
fax. +48 17 717 2937
e-mail: kruk.jadwiga@forgex.pl

(polski)


Dział Jakości

Paulina Stachowicz

Szef Zarządzania Jakością

tel. +48 17 717 2944
fax. +48 17 717 2937
e-mail: stachowicz.paulina@forgex.pl

(angielski)

Grzegorz Szelengiewicz

Kierownik Wydziałowej Kontroli Jakości

tel. +48 17 717 2944
fax. +48 17 717 2937
e-mail: szelengiewicz.grzegorz@forgex.pl

(angielski)


Księgowość
Tadeusz Nowakowski - Główny Księgowy

tel. +48 17 717 27 91
fax. +48 17 717 27 90
e-mail: nowakowski.tadeusz@zmwskrz.com

 

Biuro Obsługi Prawno Administracyjnej
Tadeusz Piechota - Radca Prawny

tel. +48 17 717 27 29
fax. +48 17 717 27 04
e-mail: piechota.tadeusz@zmwskrz.com