Aplikacja Kowal

Poszukujemy Pracownika na stanowisko Kowal

Stanowisko : KOWAL

Miejsce pracy: Rzeszów
Opis Stanowiska:

  • Obsługa młota kuźniczego sterowanego manualnie,
  • Obsługa prasy kużniczej sterowanej manualnie,
  • Przezbrajanie młota kuźniczego (ustawianie matryc) oraz prasy kuźniczej,
  • Kontrola(wzrokowa) wykonanych elementów zgodnie dokumentacją techniczną,
  • Odpowiedzialność za terminowe oraz dobre jakościowo wykonywanie przydzielonych zadań,
  • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych młotów, maszyn, urządzeń i przyrządów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Dokładność i precyzja w pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia / kursy),
  • Możliwość uczestnictwa w programie MultiSport.

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z podaniem w temacie aplikowanego stanowiska na e-mail: marketing@forgex.pl.
Uprzejmie informujemy, że po analizie przesłanych aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi wstępnie kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Forgex Polska Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

X